Promocja książki „W krainie bajek ziemi sławieńskiej”

9 września 2017 r. na stoisku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sławnie na placu ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego podczas Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa odbędzie się promocja książki, która jest pokłosiem konkursu ogłoszonego przez MBP w Sławnie pt. „W krainie bajek ziemi sławieńskiej”.

Pozycja ta, opracowana w dużej części przez twórców – amatorów ze Sławna, to wkład w kształtowanie tożsamości ziemi sławieńskiej oraz rozwijanie kompetencji czytelniczych dzieci i osób dorosłych. Książka ta, to element składowy kultury Pomorza. Przedstawia Miejską Bibliotekę Publiczną w Sławnie jako instytucję mającą wpływ na ideę kształtowania regionalizmu. Prezentowany zbiór bajek, to także bezinteresowny udział społeczeństwa naszego miasta w tworzeniu narodowych dóbr kultury.

Ta książka jest ukłonem w stronę wszystkich, którzy przyczynili się do jej powstania, oraz podziękowaniem dla wszystkich, którzy brali w tym czynny udział.

Autorów prosimy o odbiór książki.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.